• Najedzeni

To już koniec!

Po 9 miesiącach intensywnego działania przyszedł czas na zakończenie projektu. Dziękujemy, że byliście z nami! To było naprawdę niesamowite - móc na własne oczy zobaczyć zmianę jaką wywołał nasz projekt, a której obiciem było tysiące naszych czytelników i obserwatorów. Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Wam skalę problemu marnowania żywności, a nasza działalność pomogła Wam w ograniczeniu ilości wyrzucanego jedzenia. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że wskazaliśmy jedynie na wierzchołek góry lodowej, a sam temat jest znacznie bardziej rozległy.


Duże znaczenie w projekcie odegrał nasz blog, z którego staraliśmy się stworzyć centrum wiedzy i pomysłów na niemarnowanie. Zostanie on w sieci jeszcze przez parę miesięcy, dzięki czemu będziecie mogli dalej korzystać z całej jego zawartości. Dziękujemy wszystkim jego czytelnikom, bo to dzięki Wam mieliśmy motywację do rozwijania go.


Na koniec prezentujemy Wam 3 minutowy filmik, który jest bardzo ogólnym podsumowaniem tego, co udało nam się zdziałać.


Do zobaczenia!


NajedzeniOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Wywiad z freeganką

,, [...] stereotyp – że freeganie jedzą zgniłe jedzenie ze śmietników. To wcale nie jest prawdą, bo my nie jemy zepsutej żywności. Mamy nosy, oczy i smak jak wszyscy inni i potrafimy ocenić, czy coś s